استایل و افکت غذا و ادویه جات

در این مطلب از سایت شاهد مجموعه 6 استایل و افکت غذا و ادویه جات بر روی متن و اشکال مناسب جهت استفاده در نرم افزار فتوشاپ می باشید. توسط این مجموعه افکت که در قالب فایل های psd , atn , asl و abr در سایت بارگذاری شده اند می توانید افکت های زیبایی از انواع غذاها و یا ادویه جات از جمله کاکائو ، قهوه ، آرد ، سس گوجه فرنگی ، ادویه و شکر بر روی متن و اشکال خود قرار داده و جذابیت ویژه ای به آن ها ببخشید. استفاده از این مجموعه افکت که به صورت اکشن برای شما آماده شده است بسیار ساده و راحت است که در ادامه نحوه استفاده از آن را به طور مختصر بیان می کنیم.

نحوه استفاده از اکشن افکت غذا و ادیه جات

  • فایل فشرده را از قسمت دریافت فایل همین مطلب دانلود کرده و آن را توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.
  •  3 فایل با پسوندهای abr , atn و asl که در پوشه Main Files وجود دارد را در نرم افزار فتوشاپ نصب کنید. چنانچه با نصب اکشن و یا کار با آن ها در فتوشاپ مشکل دارید لطفا این مطلب را مطالعه فرمائید. (برای نصب کافی است فایل ها را در نرم افزار فتوشاپ اجرا کنید).
  • حال به انتخاب خود یکی از فایل های psd که به صورت لایه باز هستند را در نرم افزار اجرا کنید.
  • متن و یا اشکال خود را در این فایل قرار دهید. (بالای لایه Background)
  • اینک اگر پنل اکشن های شما باز نیست از منوی Window بر روی گزینه Actions کلیک کنید تا این پنجره نمایان گردد. در این پنجره به دنبال پوشه Food Typography که قبلا نصب کرده اید بگردید. در زیر مجموعه این پوشه 6 اکشن وجود دارد متناسب با نام فایل psd که در برنامه اجرا کرده اید یکی از اکشن ها را انتخاب کرده سپس بر روی آیکون Play که در پایین پنل اکشن ها وجود دارد کلیک کنید تا اکشن اجرا شود. به عنوان مثال اگر فایل psd با نام SpiceType Scene را در برنامه باز کرده اید باید اکشن SpiceType را اجرا کنید.
  • در پایان می توانید لایه های به دست آمده را نیز ویرایش کنید. به عنوان مثال می توانید با استفاده از براش هایی که نصب کرده اید افکت های بیش تری بر روی لایه Paint more spice here ایجاد کنید.

امیدواریم این مجموعه افکت فوق العاده زیبا مورد استفاده شما دوستان قرار گیرد. چنانچه در استفاده از این اکشن با مشکل مواجه شدید می توانید از این قسمت با ما در ارتباط باشید.