موکاپ چیست ؟

موکاپ ها در واقع تصاویر پیش نمایشی از یک سایت ، روزنامه ، مجله ، کارت ویزیت ، برنامه های موبایل و … می باشند که طراحان و گرافیستان برای نمایش ، تبلیغ و بهتر جلوه دادن محصولات خود از آن ها استفاده می کنند . همان طور که گفته شد یکی از صنایعی که این روزها بازار داغی را هم در برنامه ها و اپلیکیش ها به خود اختصاص داده است بازار موبایل و برنامه های اندرویدی می باشد . برنامه نویسان و طراحان این برنامه ها برای بهتر جلوه دادن و یا تبلیغ و نمایش محصولات خود به دیگران از این طرح ها و لایه ها استفاده می کنند تا مخاطبان و کاربران بیشتری را به سمت خود جذب کنند.

شاید ، یا بهتر است بگوییم حتما شما هم زیاد با این گونه طرح ها روبرو شده اید و اگر برنامه نویس یا طراح برنامه های اندرویدی باشید ، شاید بدتان نیاید شما هم برای تبلیغ و نمایش برنامه های خود از این گونه طرح ها استفاده کنید و مخاطبان و کاربران بیشتری را به سمت محصولات خود جذب کنید.

در این مطلب یک مجموعه موکاپ موبایل اندرویدی شامل 5 موکاپ لایه باز با فرمت PSD با کیفیت و رزولوشن بالا که پیش نمایش آن ها را در تصاویر زیر ملاحضه می کنید به همراه فیلم آموزشی استفاده از آن با کیفیت Full HD را برای شما دوستان با قیمتی مناسب قرار داده ایم که می توانید در پروژه های خود از آن ها بهره مند شوید.

قیمت این محصول 6,000 تومان است که پس از افزودن محصول به سبد خرید و پرداخت وجه می توانید محصول را بلافاصله دریافت کنید. امیدواریم که بازار کار شما هم روز به روز رونق بیشتری بگیرد.

ویژگی های این موکاپ :

  1. دارای کیفیت و رزولوشن 2000 × 3000 پیکسل
  2. استفاده و جایگذاری راحت تصاویر شما در موکاپ بدون نیاز به دانش استفاده از فتوشاپ
  3. دارای فیلم آموزشی استفاده از موکاپ با کیفیت Full HD
  4. دارای 5 اسکرین شات با کیفیت موبایل جهت تمرین