قالب آماده ساخت جعبه نرم افزار سه بعدی در فتوشاپ

در این قسمت از سایت شاهد قالب آماده ساخت جعبه نرم افزار سه بعدی در فتوشاپ می باشید. توسط این مجموعه که در قالب فایل های psd و atn در سایت قرار گرفته اند قادر خواهید بود در محیط فتوشاپ جعبه های نرم افزاری سه بعدی فوق العاده زیبایی ایجاد کرده و در پروژه های خود از آن ها استفاده کنید. قالب ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 3000 × 3000 پیکسل هستند که مناسب جهت ایجاد جعبه های نرم افزاری با رزولوشن بالا می باشند. استفاده از این مجموعه بسیار ساده و راحت است که در ادامه به توضیح مختصری از روش استفاده آن ها می پردازیم.

روش استفاده از اکشن

  • ابتدا فایل فشرده را از قسمت دریافت فایل همین صفحه دریافت سپس آن را توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.
  • فایل اکشن 3d Box Gen version 2.0 را در فتوشاپ نصب کنید. (برای نصب کافی است آن را در نرم افزار رها یا اجرا کنید. همچنین اگر با نصب و کار با اکشن ها در فتوشاپ آشنایی ندارید می توانید این مطلب را مطالعه فرمائید.)
  • حال یکی از قالب های psd را در برنامه اجرا کنید.
  • تغییرات خود را در این قالب ایجاد کنید. (تغییر متن ، تصاویر ، بک گراند و …)
  • حال اگر پنل اکشن های شما باز نیست آن را از منوی Window سپس گزینه Actions فعال کنید. در پنل اکشن ها به دنبال پوشه 3d Box version 1.0.1003 که در مرحله قبل نصب کردید بگردید. در زیر مجموعه این پوشه اکشنی با نام Make 3d وجود دارد. آن را انتخاب کرده سپس بر روی آیکون Play که در پایین پنل اکشن ها وجود دارد کلیک کنید تا اکشن اجرا شود. (دقت داشته باشید که در زمان اجرای اکشن لایه Front در حالت انتخاب قرار داشته باشد و سند یا پنجره ای دیگر باز نباشد).
  • کار تمام است حال در سند یا پنجره جدید قالب شما به یک جعبه نرم افزاری 3D تبدیل شده است. می توانید بک گراند آن را حذف و با فرمت png از آن خروجی تهیه کنید.
  • چنانچه در استفاده از قالب ها و یا اکشن با مشکل مواجه شدید از این قسمت با ما در ارتباط باشید.