موکاپ برنامه های موبایل اندروید و آیفون

موکاپ برنامه های موبایل اندروید و آیفون

موکاپ برنامه های موبایل

موکاپ ها در واقع تصاویر پیش نمایشی از یک سایت ، روزنامه ، مجله ، کارت ویزیت ، برنامه های موبایل و … می باشند که طراحان و گرافیستان برای نمایش ، تبلیغ و بهتر جلوه دادن محصولات خود از آن ها استفاده می کنند . همان طور که گفته شد یکی از صنایعی که این روزها بازار داغی را هم در برنامه ها و اپلیکیش ها به خود اختصاص داده است بازار موبایل و برنامه های اندرویدی می باشد . برنامه نویسان و طراحان این برنامه ها برای بهتر جلوه دادن و یا تبلیغ و نمایش محصولات خود به دیگران از این طرح ها و لایه ها استفاده می کنند تا مخاطبان و کاربران بیشتری را به سمت خود جذب کنند.

شاید ، یا بهتر است بگوییم حتما شما هم زیاد با این گونه طرح ها روبرو شده اید و اگر برنامه نویس یا طراح برنامه های اندرویدی باشید ، شاید بدتان نیاید شما هم برای تبلیغ و نمایش برنامه های خود از این گونه طرح ها استفاده کنید و مخاطبان و کاربران بیشتری را به سمت محصولات خود جذب کنید.

ویژگی ها و خصوصیات

در این مطلب شما شاهد یک مجموعه موکاپ و پیش نمایش اپ اندروید یا آیفون می باشید. این مجموعه شامل 5 عدد فایل لایه باز با فرمت PSD قابل استفاده در نرم افزار فتوشاپ می باشد. از خصوصیات این طرح می توان گفت که همه این 5 فایل به صورت اسمارت آبجکت (Smart Objects) طراحی شده اند به گونه ای که شما با چند کلیک ساده قادر خواهید بود تصاویر پیش نمایش و یا اسکرین شات های خود را در این قالب ها جایگذاری نمائید. همچنین برای راحتی شما در این مجموعه یک فایل راهنمای تصویری استفاده از این قالب ها با فرمت JPG نیز قرار داده شده است.

  • سایز فایل ها : 2000 × 3000 پیکسل
  • رزولوشن تصاویر : 300DPI

بروشور آژانس و استودیو دو لت

بروشور آژانس و استودیو بروشور آژانس و استودیو دو لت یک طرح لایه باز است [...]

22 موکاپ کاغذ A4 – تراکت، سربرگ و …

موکاپ کاغذ A4 موکاپ کاغذ A4 (تراکت، سربرگ، پوستر و…) مجموعه‌ای از 22 قابل لایه [...]

موکاپ تابلو عکس روی دیوار اتاق هال و پذیرایی لوکس

موکاپ تابلو عکس روی دیوار موکاپ تابلو عکس روی دیوار اتاق هال و پذیرایی لوکس [...]

فونت انگلیسی زیبا و جذاب The Burnley

فونت انگلیسی زیبا فونت انگلیسی زیبا و جذاب The Burnley یک قلم دستنویس و سرهم [...]

دیدگاهتان را بنویسید