موکاپ چیست ؟

موکاپ ها در واقع تصاویر پیش نمایشی از یک سایت ، روزنامه ، مجله ، کارت ویزیت ، برنامه های موبایل و … می باشند که طراحان و گرافیستان برای نمایش ، تبلیغ و بهتر جلوه دادن محصولات خود از آن ها استفاده می کنند . همان طور که گفته شد یکی از صنایعی که این روزها بازار داغی را هم در برنامه ها و اپلیکیش ها به خود اختصاص داده است بازار موبایل و برنامه های اندرویدی می باشد . برنامه نویسان و طراحان این برنامه ها برای بهتر جلوه دادن و یا تبلیغ و نمایش محصولات خود به دیگران از این طرح ها و لایه ها استفاده می کنند تا مخاطبان و کاربران بیشتری را به سمت خود جذب کنند.

شاید ، یا بهتر است بگوییم حتما شما هم زیاد با این گونه طرح ها روبرو شده اید و اگر برنامه نویس یا طراح برنامه های اندرویدی باشید ، شاید بدتان نیاید شما هم برای تبلیغ و نمایش برنامه های خود از این گونه طرح ها استفاده کنید و مخاطبان و کاربران بیشتری را به سمت محصولات خود جذب کنید.

موکاپ و پیش نمایش اپ موبایل Samsung Galaxy S6

در این مطلب با شما هستیم با یکی دیگر از سری مجموعه های موکاپ و پیش نمایش اپ موبایل این بار برای گوشی و دستگاه محبوب Samsung Galaxy S6. در این مجموعه شاهد 6 فایل موکاپ و پیش نمایش اپ موبایل Samsung Galaxy S6 در طرح و رنگ بندی مختلف و با رزولوشن 72DPI  و سایز 1373 × 2000 پیکسل می باشید.هر 6 فایل لایه باز و با فرمت PSD مناسب جهت استفاده در نرم افزار فتوشاپ می باشد. اگر برای اولین بار است که از موکاپ استفاده می کنید ما برای شما فایل راهنمایی  نیز تهیه کرده ایم که می توانید از آن استفاده کنید.

ویژگی های محصول :

  • طراحی شده به صورت Smart Objects
  • کیفیت تصویر فوق العاده بالا (1373 × 2000)
  • استفاده راحت از موکاپ ها
  • دارای فایل راهنمای استفاده از موکاپ ها