نرم افزار فتوشاپ Adobe Photoshop CC 2018

در این مطلب از سایت پی اس دی فا شاهد شاهکار بزرگ شرکت ادوبی یعنی نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) می باشید. بدون شک فتوشاپ یکی از بزرگ ترین و قوی ترین نرم افزارهای گرافیکی کار بر روی عکس و یا ویرایش تصاویر است. عبارت فتوشاپ (Photoshop) نیز به معنی کارگاه عکس است و شما می توانید هر عملی را بر روی تصاویر در این محیط گرفیکی انجام داده و در نهایت از کار و پروژه خود با انواع فرمت ها خروجی تهیه کنید. این نرم افزار هم برای سیستم عامل ویندوز و هم برای سیستم عامل لینوکس طراحی و برنامه نویسی شده است که در این مطلب نسخه ویندوز این شاهکار بزرگ شرکت ادوبی را جهت دانلود رایگان آماده کرده ایم. همانطور که می دانید پی اس دی فا یکی از سایت های مرجع انواع سورس های گرافیکی است که اجرای این منابع مستلزم استفاده از این برنامه می باشد. شما می توانید هر نوع سورس گرافیکی را با هر نوع قالبی مانند فرمت های معروف و پر استفاده PSD , TIFF , GIF , JPEG , PNG , EPS , AI و … را در این نرم افزار اجرا و نسبت به ویرایش و ادیت آن ها اقدام کنید.

آموزش نصب و فعال سازی

شاید خیلی از دوستان با نحوه نصب و یا فعال سازی برنامه فتوشاپ آشنایی کامل نداشته باشند. به همین منظور ضروری دانستیم تا نحوه نصب و همچنین فعال سازی این نرم افزار گرافیکی قدرتمند را که یکی از پیش نیازهای اصلی سایت پی اس دی فا است را به صورت فایل ویدئویی آماده و جهت استفاده شما دوستان در سایت بارگذاری کنیم. پس بدون معطلی این نرم افزار خارق العاده را متناسب با نوع سیستم عامل خود (32 بیتی – 64 بیتی) از قسمت دریافت فایل همین مطلب دریافت و نسبت به نصب و فعال سازی آن اقدام کنید.

چند نکته ضروری :

  • نسخه های CC بر روی ویندوز XP قابل نصب و اجرا نمی باشند.
  • در صورت مشاهده ارورهای dll هنگام اجرای نرم افزار ، باید بسته ++Microsoft Visual C را نصب کنید.
  • هنگام نصب ، دسترسی اینترنت به سیستم خود را قطع کنید. (پیشنهادی)
  • پس از نصب ، آیکون برنامه در دسکتاپ شما اضافه نمی شود و باید به صورت دستی از منوی استارت یک شورتکات در دسکتاپ خود ایجاد کنید.
  • جهت راحتی در دانلود ، فایل ها در پارت های دو قسمتی در سایت آپلود شده اند که پس از دانلود می توانید توسط نرم افزار Winrar آن ها را از حالت فشرده خارج و به هم متصل کنید.