نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) یکی از بزرگ‌ترین شاهکارهای شرکت Adobe می‌باشد. بدون شک فتوشاپ یکی از بزرگ‌ترین و قوی‌ترین نرم افزارهای گرافیکی کار بر روی عکس و یا ویرایش تصاویر است. عبارت فتوشاپ (Photoshop) نیز به معنی کارگاه عکس است و شما می‌توانید هر عملی را بر روی تصاویر در این محیط گرفیکی انجام داده و در نهایت از کار و پروژه خود با انواع فرمت‌ها خروجی تهیه کنید. این نرم افزار هم برای سیستم عامل ویندوز و هم برای سیستم عامل لینوکس طراحی و برنامه نویسی شده است که در این مطلب نسخه ویندوز این شاهکار بزرگ شرکت ادوبی را جهت دانلود رایگان آماده کرده‌ایم. همانطور که می‌دانید پی اس دی فا یکی از سایت‌های مرجع انواع سورس و منابع گرافیکی است که اجرای این منابع مستلزم استفاده از این برنامه می‌باشد. شما می‌توانید هر نوع سورس گرافیکی را با هر نوع قالبی مانند فرمت های معروف و پر استفاده PSD , TIFF , GIF , JPEG , PNG , EPS , AI و … را در این نرم افزار اجرا و نسبت به ویرایش و ادیت آن‌ها اقدام کنید.

آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار فتوشاپ Adobe Photoshop

شاید خیلی از دوستان با نحوه نصب و یا فعال سازی برنامه فتوشاپ آشنایی کامل نداشته باشند. به همین منظور ضروری دانستیم تا نحوه نصب و همچنین فعال سازی این نرم افزار گرافیکی قدرتمند را که یکی از پیش نیازهای اصلی سایت پی اس دی فا است را به صورت فایل ویدئویی آماده و جهت استفاده شما دوستان در سایت بارگذاری کنیم. پس بدون معطلی این نرم افزار خارق العاده را متناسب با نوع سیستم عامل خود (32 بیتی – 64 بیتی) از قسمت دریافت فایل همین مطلب دریافت و نسبت به نصب و فعال سازی آن اقدام کنید.

چند نکته ضروری :

  • نسخه‌های CC بر روی ویندوز XP قابل نصب و اجرا نمی باشند.
  • در صورت مشاهده ارورهای dll هنگام اجرای نرم افزار، باید بسته ++Microsoft Visual C را نصب کنید.
  • هنگام نصب، دسترسی اینترنت به سیستم خود را قطع کنید. (پیشنهادی)
  • پس از نصب، آیکون برنامه در دسکتاپ شما اضافه نمی‌شود و باید به صورت دستی از منوی استارت یک شورتکات در دسکتاپ خود ایجاد کنید.
  • این امکان وجود دارد که هنگام خارج کردن فایل‌ها از حالت فشرده، کرک برنامه توسط آنتی ویروس شما یا ویندوز به عنوان ویروس شناسایی شده و فایل کرک برنامه حذف شود. اگر این اتفاق افتاد ابتدا آنتی ویروس یا Defender ویندوز را غیر فعال کرده سپس مجدد فایل کرک را از داخل فایل فشرده خارج کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Minimum Requirements
Intel® Core 2 or AMD Athlon® 64 processor; 2 GHz or faster processor
Microsoft Windows 7 with Service Pack 1, Windows 8.1, or Windows 10
2 GB of RAM (8 GB recommended)
2.6 GB of available hard-disk space for 32-bit installation; 3.1 GB of available hard-disk space for 64-bit installation; additional free space required during installation (cannot install on a volume that uses a case-sensitive file system)
1024 x 768 display (1280×800 recommended) with 16-bit color and 512 MB of dedicated VRAM; 2 GB is recommended
OpenGL 2.0–capable system
Internet connection and registration are necessary for required software activation, validation of subscriptions, and access to online services.